Danes je blagajna odprta od 15:30 do 21:00 (za danes zaprto).

Črni orel El aguila negra en la ley de los fuertes

Ramón Péon / Mehika / 1956

Premiera špansko-mehiškega filma

17.07.1964 – 28.07.1964 (2)

Klub Kinodvor

Postanite član in izkoristite naše ugodnosti! Članstvo poleg znižane cene vstopnic prinaša številne druge ugodnosti.

Aktualno

Noro Follemente

Paolo Genovese

petek, 26. 12. 2025 / 16:00 / Dvorana

Zabavna romantična komedija nas odpelje v misli moškega in ženske na prvem zmenku, da bi razkrila mehanizme, ki usmerjajo naša dejanja. Uspešnica letošnjega Liffa.

Hamnet Hamnet

Chloé Zhao

petek, 26. 12. 2025 / 18:10 / Dvorana

Chloé Zhao (Dežela nomadov) si zamišlja, kako bi lahko tragedija iz Shakespearovega resničnega življenja navdihnila nastanek njegove brezčasne mojstrovine Hamlet. Film z izjemnima Jessie Buckley in Paulom Mescalom v glavnih vlogah je ganljiva zgodbo o ljubezni, izgubi in zdravilni moči umetnosti.

Fiume o morte! Fiume o morte!

Igor Bezinović

petek, 26. 12. 2025 / 19:30 / Mala dvorana

Igriva in duhovita rekonstrukcija nenavadne epizode v zgodovini Reke, ko jo je leta 1919 za dobro leto zasedel razvpiti poet in protofašist Gabriele D’Annunzio. Dobitnik glavne nagrade na festivalu v Rotterdamu in nepričakovani hit hrvaških neodvisnih kinematografov.