Danes je blagajna odprta od 10:00 do 19:00 (odprto še 04:04, tel: 01 239 22 17).

Metka Dariš
Metka Dariš

Direktorica

metka.daris@kinodvor.org

T: 01 239 22 10

M: 040 632 574

Koen Van Daele
Koen Van Daele

Pomočnik direktorice za program

koen.vandaele@kinodvor.org

T: 01 239 22 11

M: 040 632 572

Tina Poglajen
Tina Poglajen

programska asistentka

tina.poglajen@kinodvor.org

M: 030 219 669

Špela Grmek
Špela Grmek

Strokovna sodelavka – poslovne in upravne zadeve

spela.grmek@kinodvor.org

T: 01 239 22 24

M: 040 632 570

Matjaž Zalta
Matjaž Zalta

Poslovni sekretar

matjaz.zalta@kinodvor.org

T: 01 239 22 13

M: 030 464 241

Petra Slatinšek
Petra Slatinšek

Filmska vzgoja in mlada občinstva (vodja programa, Kinobalon)

petra.slatinsek@kinodvor.org

T: 01 239 22 20

M: 030 324 063

Barbara Kelbl
Barbara Kelbl

Filmska vzgoja in mlada občinstva (Kinodvorov šolski program)

barbara.kelbl@kinodvor.org

T: 01 239 22 19

M: 040 490 337

Živa Jurančič
Živa Jurančič

Filmska vzgoja in mlada občinstva (filmski program Kinotrip - mladi za mlade)

ziva.jurancic@kinodvor.org

T: 01 239 22 25

M: 030 614 243

Anja Cepuš Dečman
Anja Cepuš Dečman

Kinodvorov šolski program - rezervacije šolskih projekcij

solski@kinodvor.org

M: 030 315 701

Maja Zrim
Maja Zrim

Koordinatorka in organizatorka kulturnega programa

maja.zrim@kinodvor.org

T: 01 239 22 12

M: 030 322 551

Aliki Kalagasidu
Aliki Kalagasidu

Odnosi z javnostmi

press@kinodvor.org

T: 01 239 22 14

M: 030 315 702

Sara Horžen
Sara Horžen

Trženje in vodenje projektov

sara.horzen@kinodvor.org

T: 01 239 2218

M: 030 324 808

Tjaša Smrekar
Tjaša Smrekar

Vodenje projektov

tjasa.smrekar@kinodvor.org

T: 01 239 22 23

M: 040 620 700

Bojan Bajsič
Bojan Bajsič

Vodja tehničnega oddelka in kinooperater

bojan.bajsic@kinodvor.org

T: 01 239 22 22

M: 040 548 879

Marko Horvat
Marko Horvat

Kinooperater

marko.horvat@kinodvor.org

T: 01 239 22 22

Mateja Babnik
Mateja Babnik

Kinooperaterka

kabina@kinodvor.org

T: 01 239 22 22

Bine Debeljak
Bine Debeljak

Kinooperater

bine.debeljak@kinodvor.org

T: 01 239 22 22

Eva Žgajner
Eva Žgajner

Vodja blagajne

eva.zgajner@kinodvor.org

M: 030 455 125

Mojca Gnezda Pagon
Mojca Gnezda Pagon

Blagajničarka

mojca.pagon@kinodvor.org

M: 030 646 079