Danes je blagajna odprta od 17:00 do 20:00 (za danes zaprto).

Nina Peče Grilc
Nina Peče Grilc

Direktorica

nina.pece@kinodvor.org

T: 01 239 22 10

M: 040 632 574

Koen Van Daele
Koen Van Daele

Pomočnik direktorice za program

koen.vandaele@kinodvor.org

T: 01 239 22 11

M: 040 632 572

Ana Cimerman
Ana Cimerman

Strokovna sodelavka – poslovne in upravne zadeve

ana.cimerman@kinodvor.org

T: 01 239 22 24

M: 040 632 570

Špela Grmek
Špela Grmek

Poslovna sekretarka

spela.grmek@kinodvor.org

T: 01 239 22 13

M: 030 464 241

Petra Slatinšek
Petra Slatinšek

Filmska vzgoja in mlada občinstva (vodja programa, Kinobalon)

petra.slatinsek@kinodvor.org

T: 01 239 22 20

M: 030 324 063

Barbara Kelbl
Barbara Kelbl

Filmska vzgoja in mlada občinstva (strokovna sodelavka, šolski Kinobalon)

barbara.kelbl@kinodvor.org

T: 01 239 22 19

M: 030 315 701

Živa Jurančič
Živa Jurančič

Filmski program za mlade

ziva.jurancic@kinodvor.org

T: 01 239 22 25

M: 030 614 243

Maja Zrim
Maja Zrim

Koordinatorka in organizatorka kulturnega programa

maja.zrim@kinodvor.org

T: 01 239 22 12

M: 030 322 551

Aliki Kalagasidu
Aliki Kalagasidu

Odnosi z javnostmi

press@kinodvor.org

T: 01 239 22 14

M: 030 315 702

Tjaša Smrekar
Tjaša Smrekar

Vodenje projektov

tjasa.smrekar@kinodvor.org

T: 01 239 22 23

M: 040 620 700

Ana-Seta Pucihar
Ana-Seta Pucihar

Trženje in vodenje projektov

ana.pucihar@kinodvor.org

T: 01 239 22 18

M: 030 324 808

Mojca Pagon
Mojca Pagon

Vodja blagajne in Knjigarnice

mojca.pagon@kinodvor.org

M: 030 646 079

Bojan Bajsič
Bojan Bajsič

Vodja tehničnega oddelka in kinooperater

bojan.bajsic@kinodvor.org

T: 01 239 22 22

M: 040 548 879

Marko Horvat
Marko Horvat

Kinooperater

marko.horvat@kinodvor.org

T: 01 239 22 22

Jaka Strnad
Jaka Strnad

Vodja Kavarne

kavarna@kinodvor.org

M: 030 642 598