Ekipa
Nina Peče Grilc
Nina Peče Grilc
Direktorica
nina.pece@kinodvor.org
T: 01 239-22-10
M: 040 632-574
Koen Van Daele
Koen Van Daele
Pomočnik direktorice za program
koen.vandaele@kinodvor.org
T: 01 239-22-11
M: 040 632-572
Ana Cimerman
Ana Cimerman
Strokovna sodelavka – poslovne in upravne zadeve
ana.cimerman@kinodvor.org
T: 01 239-22-24
M: 040 632-570
Špela Grmek
Špela Grmek
Poslovna sekretarka
spela.grmek@kinodvor.org
T: 01 239-22-13
M: 030 464-241
Petra Slatinšek
Petra Slatinšek
Filmska vzgoja in mlada občinstva (vodja programa, Kinobalon)
petra.slatinsek@kinodvor.org
T: 01 239-22-20
M: 030 324-063
Barbara Kelbl
Barbara Kelbl
Filmska vzgoja in mlada občinstva (strokovna sodelavka, šolski Kinobalon)
barbara.kelbl@kinodvor.org
T: 01 239-22-19
M: 030 315-701
Živa Jurančič
Živa Jurančič
Filmski program za mlade
ziva.jurancic@kinodvor.org
T: 01 239-22-23
M: 030 614-243
Maja Zrim
Maja Zrim
Koordinatorka in organizatorka kulturnega programa
maja.zrim@kinodvor.org
T: 01 239-22-12
M: 030 322-551
Aliki Kalagasidu
Aliki Kalagasidu
Odnosi z javnostmi
press@kinodvor.org
T: 01 239-22-14
M: 030 315-702
Tjaša Smrekar
Tjaša Smrekar
Vodenje projektov (Mobilni kino)
tjasa.smrekar@kinodvor.org
T: 01 239-22-18
M: 040 620-700
Nataša Bučar
Nataša Bučar
Trženje in vodenje projektov (nadomeščanje Ane Sete Pucihar)
natasa.bucar@kinodvor.org
T: 01 239-22-25
M: 030 706-353
Bojan Bajsič
Bojan Bajsič
Vodja tehničnega oddelka in kinooperater
bojan.bajsic@kinodvor.org
T: 01 239-22-22
M: 040 548-879
Marko Horvat
Marko Horvat
Kinooperater
marko.horvat@kinodvor.org
T: 01 239-22-22
Urša Horjak
Urša Horjak
Kinooperaterka
ursa.horjak@kinodvor.org
Vid Grafenauer
Vid Grafenauer
Vodja Kavarne
kavarna@kinodvor.org
M: 030 642-598
Jaka Strnad
Jaka Strnad
Kavarna
kavarna@kinodvor.org
Mojca Pagon
Mojca Pagon
Vodja blagajne in Knjigarnice
mojca.pagon@kinodvor.org
M: 030 646-079
Ana-Seta Pucihar
Ana-Seta Pucihar
Trženje in vodenje projektov (na porodniškem dopustu do septembra 2016)
ana.pucihar@kinodvor.org
T: 01 239-22-18
M: 030 324-808