
Prvič v kino
Filmski program je časovno omejen na največ 45 minut. Poskrbimo za pravšnjo jakost zvoka, vsakič pa otroke tudi v živo pozdravimo in jim naredimo veliko dvorano bolj domačo, zato da bodo prvi obiski kina še posebno lepi! Za prvi ogled v kinu je otrok običajno pripravljen med 2. in 3. letom starosti.
V skladu s splošnimi smernicami izvajanja kulturnih dogodkov smo igro iz naše Kavarne preselili v Dvorano, kjer za najmlajše obiskovalce izvajamo igrive oglede izbranega filmskega programa. Program Prvič v kino ustvarjamo skupaj z animatorkami Družinskega centra Mala ulica.
Aktualno
Superdeževnik Superworm
Jac Hamman, Sarah Scrimgeour
sobota, 18. 02. 2023 / 10:00 / Dvorana
Superdeževnik vedno reši vse težave. Le kdo bo rešil njega, ko postane domišljav in ga ujame zlobni čarovniški kuščar? Animirana dogodivščina je nastala po knjigi Julie Donaldson (Zverjasec, Zverjašček).
sreda, 31. 08. 2022
Z Danom in Elizo gremo prvič v kino
Novo sezono programa Prvič v kino bo pospremila nova knjižica v zbirki Kinobalon.
Vstopnice
Blagajna: odpre se uro pred prvo predstavo
T: 01 239 22 17
E: blagajna@kinodvor.org
sreda, 16. 03. 2022
Dan in Eliza prvič v kinu
Vabljeni k ogledu fotozgodbe prvega obiska kina. Fotografije je posnel Matjaž Rušt.