Danes je blagajna odprta od 14:00 do 20:15 (za danes zaprto).
Delavnica za mamice

Delavnica za mamice

120 minut, delavnice so primerne za predšolske in osnovnošolske otroke

Ker imamo radi svoje mamice, jim bomo v Sezamovem kotičku pripravili presenečenje (s Katjo Poznič).

Sezamov kotiček je del nedeljskega Zajtrka pri Kinodvoru. Poteka ob nedeljah od 11:00 do 13:00 v Mali dvorani, namenjen pa je šolskim in predšolskim otrokom. Medtem ko si starši privoščijo zajtrk in jutranji film, otroci uživajo v igri s Sezamovimi animatorkami. Udeležba je brezplačna, število otrok je omejeno, prednost pa imajo otroci, katerih starši gredo v kino.

 

Aktualno

Trilogija iz Osla / Zadnjič

Ljubezen Kjærlighet

Dag Johan Haugerud

sreda, 15. 10. 2025 / 16:00 / Dvorana

Norveški režiser nas v zadnjem delu trilogije tematsko povezanih, a samostojnih filmov, postavljenih v sodobni Oslo (Seks, Sanje, Ljubezen), povabi k razmisleku o naših željah in pričakovanjih v zvezi s spolnostjo, razmerji in intimnostjo.

Razprodano

Fiume o morte! Fiume o morte!

Igor Bezinović

sreda, 15. 10. 2025 / 17:00 / Mala dvorana

Igriva in duhovita rekonstrukcija nenavadne epizode v zgodovini Reke, ko jo je leta 1919 za dobro leto zasedel razvpiti poet in protofašist Gabriele D’Annunzio. Dobitnik glavne nagrade na festivalu v Rotterdamu in nepričakovani hit hrvaških neodvisnih kinematografov. 

Zrcala, št. 3 Miroirs No. 3

Christian Petzold

sreda, 15. 10. 2025 / 18:30 / Dvorana

Christian Petzold (Phoenix, Rdeče nebo) znova raziskuje teme izgube, spomina in identitete, tokrat v skrivnostni družinski psihodrami, sodobni pravljici za odrasle, v kateri skušata dve ženski znova sestaviti drobce svojih razbitih življenj.