Danes je blagajna odprta od 14:30 do 20:30 (odpre se čez 04:53).

Zakaj si me zapustil Kaži zašto me ostavi

Oleg Novković, YU 1993 / 1993

premiera

19.05.1996 – 20.05.1996 (1) DNEVI FILMA IGRALCA LJUBIŠE SAMARDŽIĆA

Klub Kinodvor

Postanite član in izkoristite naše ugodnosti! Članstvo poleg znižane cene vstopnic prinaša številne druge ugodnosti.

Aktualno

Hamnet Hamnet

Chloé Zhao

torek, 03. 03. 2026 / 15:30 / Dvorana

Chloé Zhao (Dežela nomadov) si zamišlja, kako bi lahko tragedija iz Shakespearovega resničnega življenja navdihnila nastanek njegove brezčasne mojstrovine Hamlet. Film z izjemnima Jessie Buckley in Paulom Mescalom v glavnih vlogah je ganljiva zgodbo o ljubezni, izgubi in zdravilni moči umetnosti.

Nehvaležna bitja Nevděčné bytosti

Olmo Omerzu

torek, 03. 03. 2026 / 18:10 / Dvorana

Na Češkem živeči slovenski režiser Olmo Omerzu (Družinski film) se vrača z izvirno dramo o družini v krizi, posejano s subtilnim humorjem in nepričakovanimi pripovednimi zasuki. Film je doživel svetovno premiero v tekmovalnem programu festivala v San Sebastiánu.

Junakinja Heldin

Petra Volpe

torek, 03. 03. 2026 / 20:30 / Dvorana

Film, posnet v ritmu napetega trilerja, spremlja povsem običajno delovno izmeno medicinske sestre v prenatrpani švicarski bolnišnici. Poklon izjemnim ljudem, ki nas spremljajo v najtežjih trenutkih življenja.