Danes je blagajna odprta od 10:00 do 19:00 (odpre se čez 1 uro).

Spletni šolski ogledi v AKMS

Seznam kinematografov v Art kino mreži, ki izvajajo spletne šolske programe

V času zaprtja kinematografov v Art kino mreži Slovenije (AKMS) posamezni člani izvajajo šolski program za vrtce, osnovne in srednje šole prek spleta.

Poleg Kinodvora se tako lahko obrnete na posamezen kino, ki je v vaši bližini.
Za posvet in več informacij se lahko obrnete tudi na Petro Gajžler (filmska-vzgoja@artkinomreza.si, 040 778 302).

Seznam kinematografov, ki izvajajo spletne šolske projekcije in kontakt:

Celje, Mestni kino Metropol, Samo Seničar, info@kinometropol.org

Cerknica, Kulturni dom Cerknica, Anja Bajda, anja.bajda@kd-cerknica.si

Domžale, Mestni kino Domžale, Jure Matičič, jure@kd-domzale.si
Spletni šolski program Mestnega kina Domžale

Idrija, Filmsko gledališče Idrija, Tim Božič, tim.bozic@idr.sik.si

Izola, Art Kino Odeon Izola, Erik Toth, erik.toth@center-izola.si

Krško, KD Krško, Žiga Kump, ziga.kump@kd-krsko.si

Ljubljana, Javni zavod Kinodvor, Barbara Kelbl, barbara.kelbl@kinodvor.org
Kinodvorov šolski program prek spleta.

Ptuj, Mestni kino Ptuj, Nina Milošič, nina.milosic@cid.si
Spletni šolski program Mestnega kina Ptuj.

Radovljica, Linhartova dvorana Radovljica, Katja Stušek, katja.stusek@radolca.si

Slovenj Gradec, Kulturni dom Slovenj Gradec, Andreja Gologranc in Roman Novak, info@kulturni-dom-sg.si

Sežana, Kosovelov dom Sežana, Nina Ukmar, direktor@kosovelovdom.si

Tolmin, Kinogledališče Tolmin, Špela Mrak, kultura.spela@ksm.si

Trbovlje, Delavski dom Trbovlje, Sedija Ibrakić, kino@dd-trbovlje.si

Velenje, Kino Velenje
Katarina Rošer, katarina.roser@festival-velenje.si, Tjaša Selič, tjasa.selic@festival-velenje.si

Vrhnika, Kino Vrhnika, Gregor Janežič, info@kino-vrhnika.si

Črnomelj, ZIK Črnomelj, Marija Miketić, marija.miketic@zik-crnomelj.si

Žiri, Kino »Svoboda« Žiri, Evgen Podobnik, evgen.podobnik@siol.net


Nazaj na Kinodvorov šolski program.

Za šole. E-novice.

Bodite obveščeni! Prijavite se na e-novice za šole in prejmite informacije o prihajajočih filmih in dogodkih programa.