Kino je zaradi prenove do vključno 2. avgusta zaprt.
v programu Prvič v kino od 17. februarja 2018

Kiwi in Strit Kiwi & Strit

Esben Toft Jacobsen / Danska / 2015 / 38 min / brez dialogov / 3+

Izbor osmih animiranih filmov o nerazdružljivih prijateljih.

režija Esben Toft Jacobsen, scenarij Esben Toft Jacobsen, Jannik Tai Mosholt, distribucija Copenhagen Bombay Studio

zgodba
Kiwi in Strit živita na gozdni jasi na vrhu hriba. Kiwijeva hiša je lepo urejena, Stritova ne tako zelo. Kiwi rad dela stvari po načrtu, Strit si raje izmišljuje sproti. Zelo sta različna, toda rada počneta stvari skupaj, saj sta najboljša prijatelja. Če sta skupaj, je bolj zabavno.

Program: Kraja koles, Nogomet, Portret, Spomladansko čiščenje, Glasna krava, Torta, Novi prijatelji, Dan za umivanje

Klub Kinobalon

Postanite član in izkoristite naše ugodnosti! Članstvo v klubu poleg znižane cene vstopnic prinaša številne druge ugodnosti.

Aktualno

Parthenope Parthenope

Paolo Sorrentino

ponedeljek, 28. 07. 2025 / 21:30 / Ljubljanski grad

Parthenope, rojena v petdesetih letih v morju pred domačo vilo, išče srečo v dolgih poletjih svoje mladosti ter se zaljublja v rodni Neapelj in njegove številne slikovite like. Paolo Sorrentino je ustvaril zapeljiv ep o potovanju sodobne herojinje onkraj »velike lepote« in »mladosti«.

Vsi odtenki svetlobe All We Imagine as Light

Payal Kapadia

torek, 29. 07. 2025 / 21:30 / Ljubljanski grad

Igrani prvenec Payal Kapadia, dobitnik velike nagrade žirije v Cannesu, je prvi indijski film v tridesetih letih, ki se je uvrstil v tekmovalni program festivala.

Substanca The Substance

Coralie Fargeat

sreda, 30. 07. 2025 / 21:30 / Ljubljanski grad

Ekstravagantna in spektakularno krvava telesna grozljivka z neustrašno Demi Moore v vlogi odcvetele hollywoodske zvezde. Francoska režiserka Carolie Fargeat vrača udarec družbi, obsedeni z lepoto, mladostjo in slavo. Nagrada za najboljši scenarij v Cannesu.