Danes je blagajna odprta od 09:00 do 20:40 (odprto še 01:32, tel: 01 239 22 17).

Karo osmica (Malajska beznica) Die malayische Dschonke

Max Obal, GER 1924 / 1924

Ernst Reicher, Jack Mylong-Münz, Karl Falkenberg, Fritz Greiner, Aleksandra Sorina

08.03.1925 – 10.03.1925 (1)

Klub Kinodvor

Postanite član in izkoristite naše ugodnosti! Članstvo poleg znižane cene vstopnic prinaša številne druge ugodnosti.

Aktualno

Fiume o morte! Fiume o morte!

Igor Bezinović

sobota, 28. 02. 2026 / 19:30 / Mala dvorana

Igriva in duhovita rekonstrukcija nenavadne epizode v zgodovini Reke, ko jo je leta 1919 za dobro leto zasedel razvpiti poet in protofašist Gabriele D’Annunzio. Dobitnik glavne nagrade na festivalu v Rotterdamu in nepričakovani hit hrvaških neodvisnih kinematografov. 

Sentimentalna vrednost Affeksjonsverdi

Joachim Trier

sobota, 28. 02. 2026 / 20:40 / Dvorana

Joachim Trier se po uspehu Najbolj groznega človeka na svetu vrača z intimno, ganljivo zgodbo o družini, spominih in povezovalni moči umetnosti. Velika nagrada žirije v Cannesu in osem nominacij za zlati globus.

Tajni agent O agente secreto

Kleber Mendonça Filho

nedelja, 01. 03. 2026 / 11:00 / Dvorana

Kleber Mendonça Filho (Aquarius) pričara barve, vonje in zvoke Brazilije sedemdesetih let – časa, »ko so imeli zidovi ušesa in je vsak gib lahko bil sumljiv«. Tajni agent je nepredvidljiv, duhovit politični triler, predvsem pa ljubeč portret kraja in njegovih prebivalcev. Nagrada za najboljšo režijo in najboljšega igralca v Cannesu.