Danes je blagajna odprta od 14:40 do 20:30 (odprto še 03:30, tel: 01 239 22 17).
Fekk 2018

EFA – SHORT MATTERS! III. (2018) EFA – SHORT MATTERS! III. (2018)

razno / 90 min

EFA – SHORT MATTERS! v treh programskih sklopih predstavlja izbor najboljših in večkrat nagrajenih evropskih kratkih filmov, ki so se leta 2017 potegovali za Evropske filmske nagrade.

Fight on a Swedish Beach!!
Simon Vahlne, Švedska, 2016, 15 min, igrani
The party
Andrea Harkin, Irska, 2016, 15 min, igrani
Napisano/Nenapisano (Scris/Nescris)
Adrian Silisteanu, Romunija, 2016, 20 min, igrani
Ugly
Redbear Easterman, Nikita Diakur, Nemčija, 2017, 12 min, animiran
Umetni humor (Os humores artificiais)
Gabriel Abrantes, Portugalska, 2016, 29 min, igrani

Klub Kinodvor

Postanite član in izkoristite naše ugodnosti! Članstvo poleg znižane cene vstopnic prinaša številne druge ugodnosti.

Aktualno

Fiume o morte! Fiume o morte!

Igor Bezinović

petek, 13. 03. 2026 / 17:00 / Mala dvorana

Igriva in duhovita rekonstrukcija nenavadne epizode v zgodovini Reke, ko jo je leta 1919 za dobro leto zasedel razvpiti poet in protofašist Gabriele D’Annunzio. Dobitnik glavne nagrade na festivalu v Rotterdamu in nepričakovani hit hrvaških neodvisnih kinematografov. 

EPiC: Elvis Presley na koncertu EPiC: Elvis Presley in Concert

Baz Luhrmann

petek, 13. 03. 2026 / 18:15 / Dvorana

Baz Luhrmann (Elvis, Veliki Gatsby) kralja rokenrola prikliče v življenje z dolgo izgubljenimi posnetki njegove vrnitve na oder v zgodnjih sedemdesetih letih. EPiC, ki ni niti koncertni film niti dokumentarec, nas vabi, da Elvisa doživimo, kot ga nismo še nikoli!

Junakinja Heldin

Petra Volpe

petek, 13. 03. 2026 / 20:30 / Dvorana

Film, posnet v ritmu napetega trilerja, spremlja povsem običajno delovno izmeno medicinske sestre v prenatrpani švicarski bolnišnici. Poklon izjemnim ljudem, ki nas spremljajo v najtežjih trenutkih življenja.