Danes je blagajna odprta od 13:00 do 21:40 (odpre se čez 10:26).
Flower power afterparti Radia Študent

Flower power afterparti Radia Študent

Dogodek v primeru dežja (žal) odpade.

Po filmu Janis Joplin: otožno dekle vas bo na Flower power afterpartiju Radia Študent razmigal DJ Oskar Model, ki bo oživel hipi viže 60-ih in 70-ih ter vas popeljal na glasbeno potovanje nenasilja, upora in psihadelije.

Dresscode: Flower power.

Aktualno

Belo se pere na devetdeset Belo se pere na devetdeset

Marko Naberšnik

petek, 30. 01. 2026 / 14:00 / Dvorana

Filmska upodobitev istoimenske knjižne uspešnice Bronje Žakelj, v kateri je pisateljica opisala lastno življenjsko zgodbo. Film, ki nas prestavi v Ljubljano osemdesetih let, je ganljiva, duhovita in navdihujoča pripoved o odraščanju, izgubi in preživetju.

Fiume o morte! Fiume o morte!

Igor Bezinović

petek, 30. 01. 2026 / 15:30 / Mala dvorana

Igriva in duhovita rekonstrukcija nenavadne epizode v zgodovini Reke, ko jo je leta 1919 za dobro leto zasedel razvpiti poet in protofašist Gabriele D’Annunzio. Dobitnik glavne nagrade na festivalu v Rotterdamu in nepričakovani hit hrvaških neodvisnih kinematografov. 

Kinotrip / Kinotripova premiera

DJ Ahmet DJ Ahmet

Georgi M. Unkovski

petek, 30. 01. 2026 / 17:00 / Dvorana

Z nalezljivimi ritmi prepojena topla komična drama o petnajstletnem pastirju Ahmetu iz odmaknjene makedonske vasice, ki se s svojo strastjo do elektronske glasbe zoperstavi konservativni vaški skupnosti.