Danes je blagajna odprta od 15:00 do 20:45 (odpre se čez 02:28).
Čisto kratka šola impro gledališča, 8–12 let

Čisto kratka šola impro gledališča, 8–12 let

V dvodnevni delavnici bodo udeleženci spoznali prve osnove improvizacijskega gledališča, v katerem igralci govor in gib razvijajo sproti. Obvladovanje tovrstne oblike igre je lahko v veliko pomoč tudi igralcem pred filmsko kamero. Mentor delavnice je Goran Završnik, improvizator na odru, ulici in v glasbi ter mentor na celoletni šoli improvizacijskega gledališča v Kamniku. Udeležba je brezplačna, prijave sprejemamo na kinobalon@kinodvor.org.

Aktualno

Pesem gozdov Le chant des forêts

Vincent Munier

petek, 22. 05. 2026 / 16:00 / Dvorana

Fotograf narave Vincent Munier nas po Snežnem leopardu, kjer je po tibetanskem višavju iskal skrivnostno veliko mačko, tokrat povabi na intimno popotovanje v domače Vogeze, da bi se skupaj z njim prepustili zvokom, teksturam in vonjem starodavnih gozdov. Cezar za najboljši dokumentarec.

Preklinjam I Swear

Kirk Jones

petek, 22. 05. 2026 / 18:10 / Dvorana

Neposreden, ganljiv in pogosto zelo smešen film o neobičajni življenjski zgodbi aktivista za ozaveščanje o Tourettovem sindromu Johna Davidsona.

Ples življenja Ples življenja

Siniša Gačić

petek, 22. 05. 2026 / 19:50 / Mala dvorana

Dokumentarec Siniše Gačića (Hči Camorre, Boj za) raziskuje dilemo prostovoljnega končanja življenja skozi ljubezensko zgodbo para, ki se sooča s koncem skupne življenjske poti.