Danes je blagajna odprta od 14:40 do 20:30 (odpre se čez 08:32).
4. Kinotrip

Preden se poslovimo L'heure de la sortie

Sébastien Marnier / Francija / 2018 / 104 min / podnapisi, angleški podnapisi, francoščina

Naj te film odpelje do konca sveta in naprej!

scenarij Sébastien Marnier, Elise Griffon (po literarni predlogi Christopha Dufosséja) , fotografija Romain Carcanade, montaža Isabelle Manquillet, zvok Benjamin Laurent, Emmanuel Croset, glasba Zombie Zombie, produkcija Caroline Bonmarchand, igrajo Laurent Lafitte, Emmanuelle Bercot, Luàna Bajrami, Victor Bonnel, Pascal Greggory, Véronique Ruggia, Gringe, Grégory Montel, Thomas Scimeca, Thomas Guy, Adèle Castillon, Matteo Perez, Leopold Buchsbaum

IMDb

zgodba
Samomor profesorja francoščine in čudaško obnašanje v razredu najbolj nadarjenih dijakov je samo začetek misteriozne srhljivke. Šest nihilistično navdahnjenih učencev, ki se le na prvi pogled zdijo navadni najstniki, se v resnici pripravlja na katastrofo. Njihovo obnašanje v nadomestnem profesorju francoščine najprej vzbudi zanimanje in skrb, to pa kaj kmalu preraste v pravo obsesijo. Kaj naklepajo in zakaj? Film o tesnobi, strahovih in upih mlade generacije.

Klub Kinodvor

Postanite član in izkoristite naše ugodnosti! Članstvo poleg znižane cene vstopnic prinaša številne druge ugodnosti.

Aktualno

Noro Follemente

Paolo Genovese

sreda, 21. 01. 2026 / 15:40 / Dvorana

Zabavna romantična komedija nas odpelje v misli moškega in ženske na prvem zmenku, da bi razkrila mehanizme, ki usmerjajo naša dejanja. Uspešnica letošnjega Liffa.

Hamnet Hamnet

Chloé Zhao

sreda, 21. 01. 2026 / 17:50 / Dvorana

Chloé Zhao (Dežela nomadov) si zamišlja, kako bi lahko tragedija iz Shakespearovega resničnega življenja navdihnila nastanek njegove brezčasne mojstrovine Hamlet. Film z izjemnima Jessie Buckley in Paulom Mescalom v glavnih vlogah je ganljiva zgodbo o ljubezni, izgubi in zdravilni moči umetnosti.

Razprodano

Fiume o morte! Fiume o morte!

Igor Bezinović

sreda, 21. 01. 2026 / 19:15 / Mala dvorana

Igriva in duhovita rekonstrukcija nenavadne epizode v zgodovini Reke, ko jo je leta 1919 za dobro leto zasedel razvpiti poet in protofašist Gabriele D’Annunzio. Dobitnik glavne nagrade na festivalu v Rotterdamu in nepričakovani hit hrvaških neodvisnih kinematografov.