Danes je blagajna odprta od 15:15 do 20:30 (odprto še 02:30, tel: 01 239 22 17).
Koča na robu gozda

Koča na robu gozda

120 minut, 2+

Naredili bomo kočo, v kateri biva Peter, in jaso ogradili z ograjo. Pripovedovali bomo zgodbe o gozdu (z Ino Fakin).

Sezamov kotiček je del nedeljskega Zajtrka pri Kinodvoru. Poteka ob nedeljah od 11:00 do 13:00 v Mali dvorani, namenjen pa je otrokom od 2. leta. Medtem ko si starši privoščijo zajtrk in jutranji film, otroci uživajo v igri s Sezamovimi animatorkami. Udeležba je brezplačna, število otrok je omejeno, prednost pa imajo otroci, katerih starši gredo v kino.

Aktualno

Zrcala, št. 3 Miroirs No. 3

Christian Petzold

četrtek, 06. 11. 2025 / 18:30 / Dvorana

Christian Petzold (Phoenix, Rdeče nebo) znova raziskuje teme izgube, spomina in identitete, tokrat v skrivnostni družinski psihodrami, sodobni pravljici za odrasle, v kateri skušata dve ženski znova sestaviti drobce svojih razbitih življenj.

Razprodano

Fiume o morte! Fiume o morte!

Igor Bezinović

četrtek, 06. 11. 2025 / 19:30 / Mala dvorana

Igriva in duhovita rekonstrukcija nenavadne epizode v zgodovini Reke, ko jo je leta 1919 za dobro leto zasedel razvpiti poet in protofašist Gabriele D’Annunzio. Dobitnik glavne nagrade na festivalu v Rotterdamu in nepričakovani hit hrvaških neodvisnih kinematografov. 

Grda polsestra Den stygge stesøsteren

Emilie Blichfeldt

četrtek, 06. 11. 2025 / 20:30 / Dvorana

»Senzacionalni prvenec Emilie Blichfeldt je lucidna feministična revizija Pepelke, toda tako grozljiva in srhljiva, da bi šlo Disneyju in podobnim pravljičarjem na bruhanje.« – Marcel Štefančič, jr.