Danes je blagajna odprta od 15:00 do 21:00 (odprto še 03:50, tel: 01 239 22 17).
Ko se potopimo v ocean

Ko se potopimo v ocean

120 minut, 2+

 

Kaj pravzaprav je ocean? Je velik? Moder? Je slan? Hladen? Potopili se bomo, opazovali in raziskovali, izdelovali … (s Katjo Poznič).

Sezamov kotiček je del nedeljskega Zajtrka pri Kinodvoru. Medtem ko si starši privoščijo zajtrk in jutranji film, otroci uživajo v igri s Sezamovimi animatorkami. Udeležba je brezplačna, vabljeni vsi otroci, ki si želijo iger!

Aktualno

Ljubezen, ki ostaja Ástin sem eftir er

Hlynur Pálmason

sobota, 25. 07. 2026 / 18:15 / Dvorana

Islandski režiser Hlynur Pálmason (Božja dežela) pred veličastnim ozadjem minevajočih letnih časov naslika igriv, grenko-sladek portret družinskega življenja v vsej njegovi lepoti, humorju in nepopolnosti.

Tretji svet Treći svijet

Arsen Oremović

sobota, 25. 07. 2026 / 18:45 / Mala dvorana

Tretji svet je več kot zgolj dokumentarec o Haustorju, legendarni zagrebški skupini, ki je zaznamovala glasbeno sceno nekdanje Jugoslavije. To je zgodba o dveh ustvarjalnih nasprotjih: Darku Rundeku in Srđanu Sacherju. Film skozi odkrite pogovore, ponovno srečanje v studiu in bogato arhivsko gradivo razkriva, kako je občutljivost za čarobnost vsakdanjega življenja nekoč združila dva ustvarjalna svetova – ter ustvarila tretjega.

Pozna slava Late Fame

Kent Jones

sobota, 25. 07. 2026 / 21:00 / Dvorana

V filmu, posnetem po istoimenski noveli Arthurja Schnitzlerja, Willem Dafoe igra ostarelega poštnega uslužbenca, katerega pozabljeno pesniško zbirko iz sedemdesetih let nenadoma odkrije krog zagnanih mladih literatov.