Danes je blagajna odprta od 09:00 do 21:30 (za danes zaprto).
Igrivi kino: poletna delavnica igranega filma

Igrivi kino: poletna delavnica igranega filma

18. 8. – 22. 8. in 25. 8. – 29. 8. od 9:00 do 13:00

Igrivi kino: poletna delavnica igranega filma 8+

V sodelovanju z Dramsko šolo Barice Blenkuš in društvom DZMP pripravljamo desetdnevno filmsko delavnico igranega filma. Tema delavnice je kino in je del projekta Leto kina. Potekala bo v prostorih Dramske šole Barice Blenkuš (Rozmanova ulica 12). Število udeležencev je omejeno. Prijava na delavnico: kinobalon@kinodvor.org. Cena delavnice je 100 evrov. Prednost pri vpisu imajo člani Kluba Kinobalon in člani Dramske šole Barice Blenkuš. Mentorji: Lucija Ćirović, Tomaž Pavkovič, Boštjan Štorman.

Aktualno

Histerični Hysteria

Mehmet Akif Büyükatalay

petek, 10. 07. 2026 / 18:45 / Dvorana

Nemški režiser turških korenin je ustvaril napet in nepričakovanih zasukov poln triler za naše histerične čase.

Tretji svet Treći svijet

Arsen Oremović

petek, 10. 07. 2026 / 20:00 / Mala dvorana

Tretji svet je več kot zgolj dokumentarec o Haustorju, legendarni zagrebški skupini, ki je zaznamovala glasbeno sceno nekdanje Jugoslavije. To je zgodba o dveh ustvarjalnih nasprotjih: Darku Rundeku in Srđanu Sacherju. Film skozi odkrite pogovore, ponovno srečanje v studiu in bogato arhivsko gradivo razkriva, kako je občutljivost za čarobnost vsakdanjega življenja nekoč združila dva ustvarjalna svetova – ter ustvarila tretjega.

Ljubezen, ki ostaja Ástin sem eftir er

Hlynur Pálmason

petek, 10. 07. 2026 / 21:00 / Dvorana

Islandski režiser Hlynur Pálmason (Božja dežela) pred veličastnim ozadjem minevajočih letnih časov naslika igriv, grenko-sladek portret družinskega življenja v vsej njegovi lepoti, humorju in nepopolnosti.