Danes je blagajna odprta od 12:00 do 20:00 (za danes zaprto).
Animirani napovednik II, pikselacija 7+

Animirani napovednik II, pikselacija 7+

Vsa mesta na delavnici so že zasedena!

29. 10. od 9:00 do 13:00, Mala dvorana

Animirani napovednik II, pikselacija 7+

V treh počitniških dneh bomo v najmanj treh različnih tehnikah animacije izdelali napovednik za program Kinobalon. Otroka lahko prijavite na posamezno delavnico ali na vse tri skupaj (slednje zaželeno). Delavnice so brezplačne, prijave sprejemamo na naslovu kinobalon@kinodvor.org. Prednost pri prijavi imajo člani Kluba Kinobalon. Mentorici: Andreja Goetz in Petra Gajžler.


Aktualno

Belo se pere na devetdeset Belo se pere na devetdeset

Marko Naberšnik

četrtek, 05. 02. 2026 / 15:10 / Dvorana

Filmska upodobitev istoimenske knjižne uspešnice Bronje Žakelj, v kateri je pisateljica opisala lastno življenjsko zgodbo. Film, ki nas prestavi v Ljubljano osemdesetih let, je ganljiva, duhovita in navdihujoča pripoved o odraščanju, izgubi in preživetju.

Fiume o morte! Fiume o morte!

Igor Bezinović

četrtek, 05. 02. 2026 / 17:00 / Mala dvorana

Igriva in duhovita rekonstrukcija nenavadne epizode v zgodovini Reke, ko jo je leta 1919 za dobro leto zasedel razvpiti poet in protofašist Gabriele D’Annunzio. Dobitnik glavne nagrade na festivalu v Rotterdamu in nepričakovani hit hrvaških neodvisnih kinematografov. 

Nehvaležna bitja Nevděčné bytosti

Olmo Omerzu

četrtek, 05. 02. 2026 / 18:10 / Dvorana

Na Češkem živeči slovenski režiser Olmo Omerzu (Družinski film) se vrača z izvirno dramo o družini v krizi, posejano s subtilnim humorjem in nepričakovanimi pripovednimi zasuki. Film je doživel svetovno premiero v tekmovalnem programu festivala v San Sebastiánu.