Danes je blagajna odprta od 15:30 do 21:30 (za danes zaprto).
V Kinobalonu od 15. junija 2024

Vrvež v moji glavi 2 Inside Out 2

Kelsey Mann / ZDA, Japonska / 2024 / 100 min / sinhronizirano

Naredimo prostor za nova čustva. Nadaljevanje animirane uspešnice Vrvež v moji glavi studiev Disney in Pixar.

režija Kelsey Mann, scenarij Dave Holstein, Meg LeFauve, fotografija Adam Habib, Jonathan Pytko, glasba Andrea Datzman, montaža Maurissa Horwitz, producent Mark Nielsen, distribucija Blitz Film & Video Distribution

IMDb

zgodba
Riley, ki smo jo spoznali v animiranem filmu Vrvež v moji glavi, zdaj ni več mala punčka, ampak dekle na prehodu iz otroštva v najstništvo. Srečamo jo v trenutku, ko se začenja prenova njenega možganskega nadzornega centra, kar ustvarja nov prostor za nekaj povsem nepričakovanega – nova čustva! Sreča, Cmera, Jeza, Reva in Gravža, ki že dolgo uspešno vodijo njene čustvene operacije, niso prepričane, kako se počutijo, ko se med njimi pojavi Tesnoba, za katero pa se zdi, da ni prišla povsem sama. S seboj je namreč pripeljala še druga, čisto nova čustva; to so Sramotko, Puščoba in Zavist. Vsi skupaj bodo močno razburkali Rileyjin možganski nadzorni center.  

Klub Kinobalon

Postanite član in izkoristite naše ugodnosti! Članstvo v klubu poleg znižane cene vstopnic prinaša številne druge ugodnosti.

Aktualno

Svet igrač 5 Toy story 5

McKenna Harris, Andrew Stanton

nedelja, 05. 07. 2026 / 16:45 / Dvorana

Kaj se zgodi, ko v svet igrač vstopijo elektronske naprave? Nadaljevanje animirane uspešnice.

Tretji svet Treći svijet

Arsen Oremović

nedelja, 05. 07. 2026 / 18:00 / Mala dvorana

Tretji svet je več kot zgolj dokumentarec o Haustorju, legendarni zagrebški skupini, ki je zaznamovala glasbeno sceno nekdanje Jugoslavije. To je zgodba o dveh ustvarjalnih nasprotjih: Darku Rundeku in Srđanu Sacherju. Film skozi odkrite pogovore, ponovno srečanje v studiu in bogato arhivsko gradivo razkriva, kako je občutljivost za čarobnost vsakdanjega življenja nekoč združila dva ustvarjalna svetova – ter ustvarila tretjega.

Veliko potovanje Grand Tour

Miguel Gomes

nedelja, 05. 07. 2026 / 19:00 / Dvorana

Portugalski cineast Miguel Gomes (Tabu, 1001 noč) nas z razburkano ljubezensko zgodbo, postavljeno v kolonialno Azijo zgodnjega dvajsetega stoletja, popelje na sanjsko popotovanje skozi preteklost in sedanjost. Film, v katerem se prepletata melanholična drama in screwball komedija, je prejel nagrado za najboljšo režijo v Cannesu.