Danes je blagajna odprta od 18:00 do 21:30 (odpre se čez 07:39).

Bela in Sebastijan: pustolovščina se nadaljuje Belle et Sébastien, l'aventure continue

Christian Duguay / Francija / 2015 / 97 min / podnapisi, francoščina / 8+

IMDb

DVD filma je na voljo v naši Knjigarnici.

Konec druge svetovne vojne je, piše se leto 1945. Deček Sebastijan živi pri Cezarju, ki ga je našel ob rojstvu. Skupaj nestrpno pričakujeta, da se Cezarjeva nečakinja Angelina z ameriško vojsko vrne domov. Zgodi se letalska nesreča in za Angelino se izgubi vsaka sled. Sebastijan je trdno prepričan, da je še vedno živa. Odločen, da jo reši, se z lokalnim pilotom in psičko Belo odpravi na prelet območja nezgode. Sledi zelo napeta pustolovščina reševanja Angeline sredi nevarnega požara in nazadnje še spoznanje, da deček vendarle ima ljubečega očeta, ki je pripravljen skrbeti zanj.

Spletni ogled filma

Ne morete v kino? Ta film si lahko ogledate tudi na spletu.

Klub Kinobalon

Postanite član in izkoristite naše ugodnosti! Članstvo v klubu poleg znižane cene vstopnic prinaša številne druge ugodnosti.

Aktualno

Ko te je strah, globoko vdihneš in se nasmehneš Wenn du Angst hast nimmst du dein Herz in den Mund und lächelst

Marie Luise Lehner

torek, 23. 06. 2026 / 19:00 / Dvorana

Film o razrednih razlikah, pripadnosti, medčloveški bližini in iskanju identitete – od sramu do ponosa. Radikalno nežna zgodba o odraščanju, pospremljena z obilico sveže alternativne glasbe.

Zajčji nasip Zečji nasip

Čejen Černić

torek, 23. 06. 2026 / 21:30 / Kinodvorišče

Zgodba o prepovedani ljubezni na hrvaškem podeželju. Nagrada Kinotripove mladinske žirije na Liffu in štiri nagrade na festivalu v Pulju.

Bog ne bo pomagal Bog neće pomoći

Hana Jušić

sreda, 24. 06. 2026 / 18:10 / Dvorana

Drugi celovečerec Hane Jušić (Ne glej mi v krožnik) je mračno poetičen neovestern o skrivnostni Čilenki, ki na začetku 20. stoletja vnese nemir v tradicionalno hrvaško pastirsko skupnost. Film, v katerem se mešajo Viharni vrh, hrvaška folklora in Klavir Jane Campion, je glavnima igralkama prinesel nagrado v Locarnu.