Danes je blagajna odprta od 10:00 do 21:30 (za danes zaprto).
v Kinobalonu od 28. oktobra 2019

Bacek Jon film: Farmagedon A Shaun the Sheep Movie: Farmageddon

Will Becher, Richard Phelan / Velika Britanija, ZDA, Francija / 2019 / 87 min / brez dialogov / 6+

Smešna medgalaktična pustolovščina, v kateri bo moral Bacek Jon uporabiti očarljivost, predrznost in veliko srce, da bo sebe in ostale rešil iz zagate.  

režija Will Becher, Richard Phelan, scenarij Jon Brown, Mark Burton, Nick Park, fotografija Charles Copping, montaža Sim Evan-Jones, glasba Tom Howe, producent Paul Kewley, distribucija Blitz Film & Video Distribution

IMDb

zgodba
Nenavadne luči nad Šotnim dolom napovedujejo prihod skrivnostnega obiskovalca iz daljnih galaksij … Navihana in prikupna Lu-La strmoglavi v bližini farme. Bacek Jon hitro opazi priložnost za vesoljsko zabavo in pustolovščino. Njene čarobne nezemeljske moči in izjemna navihanost hitro očarajo vso čredo. Bacek Jon se odloči svojo novo prijateljico odpeljati na pot v Šotni gozd, da bi skupaj našli njeno izgubljeno vesoljsko ladjo. Nihče od njih pa ne sluti, da jim je za petami skrivnostna vladna agencija za lov na nezemljane – vodi jo neusmiljeni agent Red, ki želi na vsak način dokazati obstoj nezemljanov in jih uničiti.

sreda, 23. 10. 2019

Kako je nastal film o Backu Jonu?

Vabljeni k ogledu fotografij s snemanja filma Bacek Jon film: Farmagedon.

Klub Kinobalon

Postanite član in izkoristite naše ugodnosti! Članstvo v klubu poleg znižane cene vstopnic prinaša številne druge ugodnosti.

Aktualno

Zemljo krast Zemljo krast

Žiga Virc

ponedeljek, 20. 04. 2026 / 16:20 / Dvorana

Igrani celovečerec Žige Virca (Houston, imamo problem!) in scenaristke Ize Strehar (Prasica, slabšalni izraz za žensko) je duhovita in iskriva družbena satira, v kateri se starši ne borijo le za boljšo prihodnost svojih otrok, ampak tudi za svoj ego.

Deset podob neba Ten Skies

James Benning

ponedeljek, 20. 04. 2026 / 18:00 / Dvorana

»Svoje pokrajinske filme zdaj gledam kot protivojna umetniška dela – z opisovanjem lepote, ki jo uničujemo, postanejo antiteza vojni. Idejo za Deset podob neba sem dobil, ko sem razmišljal, kaj je nasprotje vojne.« – James Benning

Zadnjič

Ni druge izbire Eojjeol suga eopda

Park Chan-wook

ponedeljek, 20. 04. 2026 / 20:15 / Dvorana

Nadvse zabavna in zelo aktualna satira, polna črnega humorja, slikovitih likov in vrtoglavih zasukov, spremlja prigode družinskega moža, ki skuje svojevrsten način, kako se spopasti z brezposelnostjo. Korejski virtuoz Park Chan-wook (Stari, Služkinja, Dvojna prevara) je film pripravljal dvajset let.