Danes je blagajna odprta od 15:00 do 20:00 (za danes zaprto).
od 26. novembra do 17. decembra 2022

Bacek Jon – Božični pobeg Shaun the Sheep - The Flight Before Christmas

Steve Cox / Velika Britanija / 2021 / 30 min / brez dialogov / 3+

Naš najljubši bacek se vrača na veliko platno v nepozabni božični izvedbi.

režija Steve Cox, distribucija Aardman studio, v sodelovanju z RTV Slovenija

IMDb

Fotografije

Jonova reševalna naloga na lokalnem božičnem sejmu se sfiži in darilna škatla s Timijem izgine v terenskem vozilu kmeta Bena, lokalnega zvezdnika in vplivneža. Bo Jon Timija pravočasno, še pred božičem pripeljal domov? Ali pa je končno naletel na sebi enako nasprotnico, Benovo hčerko Eli? Pripravite se na napet konec, v katerem vsi spoznajo pravo vrednost božiča!

torek, 20. 12. 2022

Obiskal nas je Dedek Mraz

17. decembra je iz zasnežene dežele pripotoval v kino Dedek Mraz.

Klub Kinobalon

Postanite član in izkoristite naše ugodnosti! Članstvo v klubu poleg znižane cene vstopnic prinaša številne druge ugodnosti.

Aktualno

Sentimentalna vrednost Affeksjonsverdi

Joachim Trier

petek, 03. 04. 2026 / 15:45 / Dvorana

Joachim Trier se po uspehu Najbolj groznega človeka na svetu vrača z intimno, ganljivo zgodbo o družini, spominih in povezovalni moči umetnosti. Velika nagrada žirije v Cannesu in oskar za najboljši mednarodni film.

Kdor ne skače Kdor ne skače

Boris Petkovič

petek, 03. 04. 2026 / 17:40 / Mala dvorana

Vzkliki in odmevi slovenske narodne zavesti skozi šport, spomin in kolektivna čustva. Dokumentarec z arhivskimi posnetki, osebnimi anekdotami in družbenimi premisleki raziskuje, kako se narod gradi skozi navijanje ter kaj vse (in koga) pri tem pusti ob strani.

Zadnji viking Den sidste viking

Anders Thomas Jensen

petek, 03. 04. 2026 / 18:30 / Dvorana

Mads Mikkelsen kot John Lennon v krvavi, skandinavsko odštekani črni komediji o dveh bratih, ki se odpravita na pot, da bi našla davno zakopani plen – in spotoma odkrijeta sama sebe. »Chiquitita, you and I know …«