Danes je blagajna odprta od 15:00 do 21:00 (odpre se čez 11:48).
Žival, ki je pojedla balon

Žival, ki je pojedla balon

120 minut, delavnice so primerne za predšolske in osnovnošolske otroke

Ste že kdaj videli muco, zajčka, slona, dinozavra ali katero drugo žival, ki je pojedla balon? Če je vaš odgovor ne, se nam pridružite na delavnici – in videli boste, kako se to zgodi (z Alenko Novšak).

Sezamov kotiček je del nedeljskega Zajtrka pri Kinodvoru. Poteka ob nedeljah od 11:00 do 13:00 v Mali dvorani, namenjen pa je šolskim in predšolskim otrokom. Medtem ko si starši privoščijo zajtrk in jutranji film, otroci uživajo v igri s Sezamovimi animatorkami. Udeležba je brezplačna, število otrok je omejeno, prednost pa imajo otroci, katerih starši gredo v kino.

 

Aktualno

Pesem kita grbavca The Last Whale Singer

Reza Memari

sobota, 01. 08. 2026 / 16:20 / Dvorana

Morska zgodba o kitu grbavcu, ki pokaže, da lahko tudi majhen glas spremeni ves svet.

Ljubezen, ki ostaja Ástin sem eftir er

Hlynur Pálmason

sobota, 01. 08. 2026 / 18:30 / Dvorana

Islandski režiser Hlynur Pálmason (Božja dežela) pred veličastnim ozadjem minevajočih letnih časov naslika igriv, grenko-sladek portret družinskega življenja v vsej njegovi lepoti, humorju in nepopolnosti.

Tretji svet Treći svijet

Arsen Oremović

sobota, 01. 08. 2026 / 19:45 / Mala dvorana

Tretji svet je več kot zgolj dokumentarec o Haustorju, legendarni zagrebški skupini, ki je zaznamovala glasbeno sceno nekdanje Jugoslavije. To je zgodba o dveh ustvarjalnih nasprotjih: Darku Rundeku in Srđanu Sacherju. Film skozi odkrite pogovore, ponovno srečanje v studiu in bogato arhivsko gradivo razkriva, kako je občutljivost za čarobnost vsakdanjega življenja nekoč združila dva ustvarjalna svetova – ter ustvarila tretjega.