Danes je blagajna odprta od 09:00 do 21:30 (odprto še 01:16, tel: 01 239 22 17).
Poletna pikselacija

Poletna pikselacija

15. 8. – 19. 8. Vsak dan od 10:00 do 14:00.

Mala dvorana, Kinodvor.

Na tretji počitniški produkcijski delavnici animiranega filma bomo spoznali in preizkusili pikselacijo. Tu lutke zamenjajo resnični ljudje, sceno pa pravi prostori. In nemogoče postane mogoče. 

 

Število mest na delavnici je omejeno, zato so potrebne predhodne prijave. Za prijavo na delavnico je treba izpolniti prijavnico, ki jo najdete spodaj ali na spletni strani slon.animateka.si; izpolnjeno pošljite na e-naslov: slon@animateka.si.

Otroci naj s seboj prinesejo malico. Starostna omejitev: od 8 do 15 let.

———————————————————————

Na poletnih počitniških delavnicah bodo otroci spoznavali osnove animiranega filma in proces nastajanja animiranega filma: oblikovanje ideje, scenarij, snemalna knjiga, oblikovanje junakov in scene, animiranje in snemanje, zvok ter montaža. Delavnice se bodo med seboj razlikovale po tehniki, v kateri bomo ustvarjali.

Delavnice organizira in izvaja Vzgojno-izobraževalni program animiranega filma Slon.

Nazaj na Počitniške delavnice.

Normal
0

21

false
false
false

SL
X-NONE
X-NONE

MicrosoftInternetExplorer4

/* Style Definitions */
table.MsoNormalTable
{mso-style-name:”Table Normal”;
mso-tstyle-rowband-size:0;
mso-tstyle-colband-size:0;
mso-style-noshow:yes;
mso-style-priority:99;
mso-style-qformat:yes;
mso-style-parent:””;
mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt;
mso-para-margin:0cm;
mso-para-margin-bottom:.0001pt;
mso-pagination:widow-orphan;
font-size:10.0pt;
font-family:”Maquette OT”;}

Dvodimenzionalna tehnika cut-out animacije. Za izdelavo junakov bomo uporabili barvni papir, tekstil, karton in drug material, ki omogoča izdelavo ploščatih lutk.

Aktualno

Razprodano

Fiume o morte! Fiume o morte!

Igor Bezinović

sobota, 22. 11. 2025 / 20:15 / Mala dvorana

Igriva in duhovita rekonstrukcija nenavadne epizode v zgodovini Reke, ko jo je leta 1919 za dobro leto zasedel razvpiti poet in protofašist Gabriele D’Annunzio. Dobitnik glavne nagrade na festivalu v Rotterdamu in nepričakovani hit hrvaških neodvisnih kinematografov. 

LIFFe / Panorama

Sestrica La petite dernière

Hafsia Herzi

sobota, 22. 11. 2025 / 21:30 / Dvorana

Muslimanska najstnica skuša premostiti vrzel med svojo prebujajočo se spolnostjo in družinsko tradicijo. Priredba romana francoske pisateljice Fatime Daas iz leta 2020.

LIFFe / Evropski art kino dan

Tujec L'étranger

François Ozon

nedelja, 23. 11. 2025 / 11:00 / Dvorana

Filmska predelava enega ključnih romanov francoske literature 20. stoletja, Tujca Alberta Camusa.