Danes je blagajna odprta od 09:00 do 20:30 (odprto še 09:11, tel: 01 239 22 17).
Pelje me vlak v daljave

Pelje me vlak v daljave

120 minut, 2+

Naredili bomo vlak. Videli bomo, koliko vagonov bomo priključili in kdo vse se bo vozil v njem (s Katjo Poznič).

Sezamov kotiček je del nedeljskega Zajtrka pri Kinodvoru. Poteka ob nedeljah od 11:00 do 13:00 v Mali dvorani, namenjen pa je otrokom od 2. leta. Medtem ko si starši privoščijo zajtrk in jutranji film, otroci uživajo v igri s Sezamovimi animatorkami. Udeležba je brezplačna, število otrok je omejeno, prednost pa imajo otroci, katerih starši gredo v kino.

Aktualno

Konklave Conclave

Edward Berger

sreda, 11. 02. 2026 / 15:00 / Dvorana

Po nepričakovani smrti priljubljenega papeža vodenje konklava prevzame dekan Lawrence. Medtem ko se v vatikanskih dvoranah zbirajo kardinali z vsega sveta, Lawrence odkriva skrivnosti, ki bi lahko zamajale same temelje Katoliške cerkve … Oskar za najboljši prirejeni scenarij.

Sentimentalna vrednost Affeksjonsverdi

Joachim Trier

sreda, 11. 02. 2026 / 17:45 / Dvorana

Joachim Trier se po uspehu Najbolj groznega človeka na svetu vrača z intimno, ganljivo zgodbo o družini, spominih in povezovalni moči umetnosti. Velika nagrada žirije v Cannesu in osem nominacij za zlati globus.

Razprodano

Fiume o morte! Fiume o morte!

Igor Bezinović

sreda, 11. 02. 2026 / 19:15 / Mala dvorana

Igriva in duhovita rekonstrukcija nenavadne epizode v zgodovini Reke, ko jo je leta 1919 za dobro leto zasedel razvpiti poet in protofašist Gabriele D’Annunzio. Dobitnik glavne nagrade na festivalu v Rotterdamu in nepričakovani hit hrvaških neodvisnih kinematografov.