Danes je blagajna odprta od 14:00 do 21:00 (za danes zaprto).
Lov za prazničnimi darili

Lov za prazničnimi darili

120 minut, delavnice so primerne za predšolske in osnovnošolske otroke

V kotičku bo danes praznično, saj bomo pod UV-lučmi iskali preproste namige, ki nas bodo pripeljali do lepih prazničnih daril (z Ino Fakin).

Sezamov kotiček je del nedeljskega Zajtrka pri Kinodvoru. Poteka ob nedeljah od 11:00 do 13:00 v Mali dvorani, namenjen pa je šolskim in predšolskim otrokom. Medtem ko si starši privoščijo zajtrk in jutranji film, otroci uživajo v igri s Sezamovimi animatorkami. Udeležba je brezplačna, število otrok je omejeno, prednost pa imajo otroci, katerih starši gredo v kino.

 

Aktualno

Hola, Frida Hola Frida

André Kadi, Karine Vézina

četrtek, 01. 01. 2026 / 15:30 / Dvorana

Igriv in barvit film nas popelje v svet deklice, ki bo nekoč postala znamenita slikarka Frida Kahlo. Radovedna, domiselna in polna življenja, Frida vsako preizkušnjo spremeni v pustolovščino. V umetnosti in ustvarjanju pa jo spremljata pogum in divja domišljija.

Fiume o morte! Fiume o morte!

Igor Bezinović

četrtek, 01. 01. 2026 / 16:15 / Mala dvorana

Igriva in duhovita rekonstrukcija nenavadne epizode v zgodovini Reke, ko jo je leta 1919 za dobro leto zasedel razvpiti poet in protofašist Gabriele D’Annunzio. Dobitnik glavne nagrade na festivalu v Rotterdamu in nepričakovani hit hrvaških neodvisnih kinematografov. 

Hamnet Hamnet

Chloé Zhao

četrtek, 01. 01. 2026 / 17:30 / Dvorana

Chloé Zhao (Dežela nomadov) si zamišlja, kako bi lahko tragedija iz Shakespearovega resničnega življenja navdihnila nastanek njegove brezčasne mojstrovine Hamlet. Film z izjemnima Jessie Buckley in Paulom Mescalom v glavnih vlogah je ganljiva zgodbo o ljubezni, izgubi in zdravilni moči umetnosti.