Komaj mlada Hélène (Brigitte Lahaie) prispe v razkošen podeželski dvorec, ki je njen novi dom, že ji ženin pobegne na neko orgijo. Vmes naroči, naj neizkušeni nevesti dajejo piti mleko, začinjeno z afrodiziakom. Medtem ko se ona spolno prebuja, je on nenehno odsoten. Še sreča, da je na posestvu toliko voljne služinčadi, od pretkane služkinje do priletnega butlerja, da o postavnem konjušniku sploh ne govorimo.
Vzemi si me Je suis à prendre
Fotografije
Aktualno
Grda polsestra Den stygge stesøsteren
Emilie Blichfeldt
sobota, 08. 11. 2025 / 21:00 / Dvorana
»Senzacionalni prvenec Emilie Blichfeldt je lucidna feministična revizija Pepelke, toda tako grozljiva in srhljiva, da bi šlo Disneyju in podobnim pravljičarjem na bruhanje.« – Marcel Štefančič, jr.
Piknik pri Hanging Rocku Picnic at Hanging Rock
Peter Weir
nedelja, 09. 11. 2025 / 11:00 / Dvorana
“Kultni Piknik, ki bi ga lahko vrteli na double-billu z Antonionijevo Avanturo, je res čudovito mučna, briljantno nelagodna, neprebojno morbidna grozljivka /…/. Piknik je grozljiv, ker ničesar ne pojasni.” – Marcel Štefančič, jr.
Zgodbe iz čarobnega vrta Tales from the Magic Garden
Leon Vidmar, David Súkup, Patrik Pašš, Jean-Claude Rozec
nedelja, 09. 11. 2025 / 11:30 / Mala dvorana
Čarobna pustolovščina, kjer zgodbe zdravijo srce in prebudijo spomine, ki nikoli zares ne izginejo!


