Spored
Mesečni spored
Iskanje po dnevu Dnevni spored Tedenski spored
Ponedeljek
01. 05. 2017
Torek
02. 05. 2017
Sreda
03. 05. 2017
Četrtek
04. 05. 2017
Petek
05. 05. 2017
Sobota
06. 05. 2017
Nedelja
07. 05. 2017
01. 05. 2017
11:00 Dvorana
13:00 Dvorana
14:45 Dvorana
16:00 Mala dvorana
Uģis Olte, Morten Traavik
16:45 Dvorana
Pablo Larraín
18:00 Mala dvorana
Ulrich Seidl
19:00 Dvorana
Joachim Lafosse
20:00 Mala dvorana
Uģis Olte, Morten Traavik
21:00 Dvorana
Jean-Pierre Dardenne, Luc Dardenne
02. 05. 2017
11:00 Dvorana

Kinobalon / Zadnjič!:

Rasmus A. Sivertsen
13:00 Dvorana
15:00 Dvorana
17:00 Dvorana
Jean-Pierre Dardenne, Luc Dardenne
19:00 Dvorana
Raoul Peck
19:45 Mala dvorana
Uģis Olte, Morten Traavik
21:00 Dvorana
Joachim Lafosse
03. 05. 2017
13:00 Dvorana
16:15 Dvorana
Joachim Lafosse
18:15 Dvorana
Jean-Pierre Dardenne, Luc Dardenne
18:30 Mala dvorana
Uģis Olte, Morten Traavik
20:30 Dvorana

Premiera!

Marko Sosič

Sledi pogovor s filmsko ekipo.

21:00 Mala dvorana
Raoul Peck
04. 05. 2017
16:45 Dvorana
Joachim Lafosse
18:00 Mala dvorana
Raoul Peck
18:45 Dvorana
Jean-Pierre Dardenne, Luc Dardenne
20:00 Mala dvorana
Ulrich Seidl
21:00 Dvorana
Marko Sosič
05. 05. 2017
15:00 Dvorana
17:00 Dvorana
Marko Sosič
18:00 Mala dvorana
Uģis Olte, Morten Traavik
18:45 Dvorana
Jean-Pierre Dardenne, Luc Dardenne
20:00 Mala dvorana
Raoul Peck
21:00 Dvorana
Joachim Lafosse
06. 05. 2017
14:30 Dvorana

Dodatna projekcija!

Terence Davies
17:00 Dvorana
Christian Desmares, Franck Ekinci
18:00 Mala dvorana
Uģis Olte, Morten Traavik
19:15 Dvorana
Marko Sosič
20:00 Mala dvorana
Raoul Peck
21:00 Dvorana
Jean-Pierre Dardenne, Luc Dardenne
07. 05. 2017
11:00 Dvorana
Jean-Pierre Dardenne, Luc Dardenne
11:00 Mala dvorana
13:15 Dvorana
15:00 Dvorana
Christian Desmares, Franck Ekinci
17:00 Dvorana
Joachim Lafosse
18:00 Mala dvorana
Raoul Peck
19:00 Dvorana
Terrence Malick
20:00 Mala dvorana
Uģis Olte, Morten Traavik
21:15 Dvorana
Marko Sosič
08. 05. 2017
17:00 Dvorana
Joachim Lafosse
18:00 Mala dvorana
Raoul Peck
19:00 Dvorana
Marko Sosič
20:00 Mala dvorana
Uģis Olte, Morten Traavik
20:45 Dvorana
Jean-Pierre Dardenne, Luc Dardenne
09. 05. 2017
15:00 Dvorana
17:00 Dvorana
Marko Sosič
18:00 Mala dvorana
Uģis Olte, Morten Traavik
18:45 Dvorana
Barry Jenkins
20:00 Mala dvorana
Raoul Peck
21:00 Dvorana
Jean-Pierre Dardenne, Luc Dardenne
10. 05. 2017
10:00 Dvorana
Christian Vincent

Za abonma in za izven. Sledi pogovor z gostom Petrom Čeferinom!

15:00 Dvorana
Christian Vincent

Za abonma in za izven.

18:15 Dvorana
Jean-Pierre Dardenne, Luc Dardenne
19:30 Mala dvorana
Raoul Peck
20:30 Dvorana

Premiera!

Andrea Arnold
11. 05. 2017
16:30 Dvorana
Jean-Pierre Dardenne, Luc Dardenne
18:00 Mala dvorana
Uģis Olte, Morten Traavik
18:45 Dvorana
Barry Jenkins
20:00 Mala dvorana
Raoul Peck
21:00 Dvorana
Andrea Arnold
12. 05. 2017
15:15 Dvorana
Marko Sosič
17:00 Dvorana
Andrea Arnold

Uvod v film s Kuklo Kešerović.

17:15 Mala dvorana
Ulrich Seidl
19:15 Mala dvorana
Raoul Peck
20:30 Dvorana
Joachim Lafosse
21:00 Mala dvorana
Raoul Peck
13. 05. 2017
10:00 Dvorana

Kinobalon / Premiera:

V Kavarni sledi Murijev žur

Razprodano!

15:00 Dvorana
17:00 Dvorana
Christian Desmares, Franck Ekinci
18:15 Mala dvorana
Raoul Peck
19:00 Dvorana
Jean-Pierre Dardenne, Luc Dardenne
20:15 Mala dvorana
Raoul Peck
21:15 Dvorana
Andrea Arnold
14. 05. 2017
11:00 Mala dvorana
11:00 Dvorana
15:00 Dvorana
Christian Desmares, Franck Ekinci
17:15 Dvorana
Marko Sosič
18:00 Mala dvorana
Raoul Peck
19:00 Dvorana
Cristian Mungiu

Z nami bo tudi Zavarovalnica Triglav, pokrovitelj Kinodvora.

20:15 Mala dvorana
Uģis Olte, Morten Traavik
21:30 Dvorana

Zadnjič!

Barry Jenkins
15. 05. 2017
16:30 Dvorana

Dodatna projekcija!

Terence Davies
19:00 Dvorana
Joachim Lafosse
20:00 Mala dvorana
Raoul Peck
21:00 Dvorana
Andrea Arnold
16. 05. 2017
15:00 Dvorana

13. festival filmske mladinske ustvarjalnosti:

razno

Prevzem brezplačnih vstopnic pri blagajni.

18:30 Dvorana
Jean-Pierre Dardenne, Luc Dardenne
20:00 Mala dvorana
Raoul Peck
20:45 Dvorana
Andrea Arnold
17. 05. 2017
17:15 Dvorana
Andrea Arnold
19:30 Mala dvorana
Raoul Peck
20:30 Dvorana

Premiera!

Park Chan-wook

Z nami bo tudi Zavarovalnica Triglav, pokrovitelj Kinodvora.

18. 05. 2017
16:00 Dvorana

Zadnjič!

Marko Sosič
17:45 Dvorana
Andrea Arnold
20:00 Mala dvorana
Raoul Peck
21:00 Dvorana
Park Chan-wook
19. 05. 2017
15:30 Dvorana

Zadnjič!

Jean-Pierre Dardenne, Luc Dardenne
17:45 Dvorana
Andrea Arnold
18:15 Mala dvorana
Raoul Peck
20:15 Mala dvorana
Raoul Peck
21:00 Dvorana
Park Chan-wook
20. 05. 2017
11:00 Dvorana
16:00 Dvorana

Kinobalon / Premiera:

Christian Ryltenius
16:30 Mala dvorana
Christian Desmares, Franck Ekinci
18:00 Dvorana
Andrea Arnold
18:30 Mala dvorana
Raoul Peck
20:30 Mala dvorana
Raoul Peck
21:15 Dvorana
Park Chan-wook
21. 05. 2017
11:00 Dvorana
11:00 Mala dvorana
15:30 Dvorana
16:00 Mala dvorana
Christian Desmares, Franck Ekinci
17:00 Dvorana
Joachim Lafosse
18:00 Mala dvorana
Raoul Peck
19:00 Dvorana
David Mackenzie

Z nami bo tudi Zavarovalnica Triglav, pokrovitelj Kinodvora.

20:00 Mala dvorana
Raoul Peck
21:00 Dvorana
Andrea Arnold
22. 05. 2017
16:30 Dvorana
18:00 Mala dvorana
Raoul Peck
19:00 Dvorana
Maja Prettner

Sledi pogovor: pogovarjali se bodo psihologinja Alenka Kobolt, socialni pedagog  in vzgojitelj v stanovanjski skupini Peter Steničnik in režiserka filma Maja Prettner.

20:00 Mala dvorana

Zadnjič!

Ulrich Seidl
21:00 Dvorana
Andrea Arnold
23. 05. 2017
16:00 Dvorana

Kratki filmi SŠ za oblikovanje in fotografijo

razno

Prevzem brezplačnih vstopnic pri blagajni.

17:30 Dvorana
Andrea Arnold
19:30 Mala dvorana
Raoul Peck
20:30 Dvorana

Festival Druga godba:

Park Chan-wook

S festivalsko vstopnico Druge godbe vstop prost.

 

24. 05. 2017
17:30 Dvorana
Park Chan-wook
19:30 Mala dvorana
Raoul Peck
20:30 Dvorana

Premiera!

Hans Petter Moland
25. 05. 2017
16:00 Dvorana
Hans Petter Moland
18:15 Dvorana
Park Chan-wook
20:00 Mala dvorana
Raoul Peck
21:00 Dvorana
Hans Petter Moland
26. 05. 2017
16:00 Dvorana
Hans Petter Moland
18:15 Dvorana
Park Chan-wook
20:00 Mala dvorana
Raoul Peck
21:00 Dvorana
Hans Petter Moland
27. 05. 2017
15:15 Dvorana
16:00 Mala dvorana
Christian Desmares, Franck Ekinci
17:00 Dvorana
18:30 Dvorana
Hans Petter Moland
20:00 Mala dvorana
Raoul Peck
20:45 Dvorana
Park Chan-wook
28. 05. 2017
11:00 Mala dvorana
11:00 Dvorana
Hans Petter Moland
15:30 Dvorana
16:00 Mala dvorana
Christian Desmares, Franck Ekinci
17:00 Dvorana
Joachim Lafosse
19:00 Dvorana
Jeff Nichols
19:15 Mala dvorana
Raoul Peck
21:30 Dvorana
Park Chan-wook
29. 05. 2017
19:00 Dvorana
Hans Petter Moland
20:00 Mala dvorana
Raoul Peck
21:15 Dvorana
Park Chan-wook
30. 05. 2017
16:45 Dvorana
Hans Petter Moland
19:00 Dvorana

Otok v Ljubljani

Michael Glawogger, Monika Willi

Za člane Kluba Kinodvor vstop prost.

20:00 Mala dvorana
Raoul Peck
21:15 Dvorana
Park Chan-wook
31. 05. 2017
17:45 Dvorana
Hans Petter Moland
19:00 Mala dvorana
Raoul Peck
20:00 Dvorana
Martin Scorsese
01. 06. 2017
02. 06. 2017
03. 06. 2017
04. 06. 2017