Spored
Mesečni spored
Iskanje po dnevu Dnevni spored Tedenski spored
Ponedeljek
01. 02. 2016
Torek
02. 02. 2016
Sreda
03. 02. 2016
Četrtek
04. 02. 2016
Petek
05. 02. 2016
Sobota
06. 02. 2016
Nedelja
07. 02. 2016
01. 02. 2016
16:30 Dvorana

Zadnji teden!

Yorgos Lanthimos
19:00 Dvorana
Jure Breceljnik

Razprodano!

19:30 Mala dvorana
Patricio Guzmán
20:30 Dvorana
László Nemes
02. 02. 2016
16:15 Dvorana
László Nemes
17:45 Mala dvorana
Crystal Moselle
18:30 Dvorana

Zadnji teden!

Yorgos Lanthimos
20:00 Mala dvorana
Patricio Guzmán
21:00 Dvorana
László Nemes
03. 02. 2016
13:00 Dvorana
16:15 Dvorana

Zadnjič!

Yorgos Lanthimos
17:45 Mala dvorana
Patricio Guzmán
18:45 Dvorana
László Nemes
20:00 Mala dvorana
Crystal Moselle
21:00 Dvorana

Premiera!

Aleksander Sokurov
04. 02. 2016
17:00 Dvorana
Aleksander Sokurov
18:00 Mala dvorana

Zadnji teden vsak dan!

Patricio Guzmán
19:00 Dvorana

Projekcija in koncert v okviru festivala MENT Ljubljana:

Sarah Brugner, Simon Brugner, Michael Luger

Filmu bo sledil nastop zasedbe Sweet Sweet Moon. Za člane Kluba Kinodvor vstop prost!

20:00 Mala dvorana
Crystal Moselle
21:15 Dvorana
László Nemes
05. 02. 2016
15:00 Dvorana
Aleksander Sokurov
17:00 Dvorana
Jafar Panahi
18:00 Mala dvorana
Crystal Moselle
18:45 Dvorana
László Nemes
20:00 Mala dvorana

Zadnji teden vsak dan!

Patricio Guzmán
21:00 Dvorana
Aleksander Sokurov
22:00 Mala dvorana
Crystal Moselle
06. 02. 2016
10:00 Dvorana

čarodejska predstava in film Hokus pokus Albert

11:00 Dvorana

Kinobalon / Pustni Zajtrk pri Kinodvoru:

Torill Kove

Ob 10:00 krofi in obisk čarodeja!

15:00 Dvorana
Jafar Panahi
17:00 Dvorana

Kinobalon / Predpremiera / Bobri:

Grethe Bøe-Waal

predfilm: Peter Peter

18:00 Mala dvorana
Crystal Moselle
19:00 Dvorana
Aleksander Sokurov
20:00 Mala dvorana

Zadnji teden vsak dan!

Patricio Guzmán
21:00 Dvorana
László Nemes
22:00 Mala dvorana
Crystal Moselle
07. 02. 2016
11:00 Dvorana
11:00 Mala dvorana
13:00 Dvorana
Jafar Panahi
15:00 Dvorana

Kinobalon / Bobri:

Nick Stringer
17:00 Dvorana
Aleksander Sokurov
18:00 Mala dvorana

Zadnji teden vsak dan!

Patricio Guzmán
19:00 Dvorana
Hou Hsiao-hsien (Hou Xiaoxian)

Za člane Kluba Kinodvor vstop prost!

20:15 Mala dvorana

Zadnji teden vsak dan!

Patricio Guzmán
21:15 Dvorana
László Nemes
08. 02. 2016
10:30 Dvorana
12:30 Dvorana
Mark Osborne
14:00 Mala dvorana

Zadnji teden vsak dan!

Patricio Guzmán
14:45 Dvorana
László Nemes
17:00 Dvorana
Aleksander Sokurov
19:00 Dvorana

Premiera!

Stjepan Drača
19:30 Mala dvorana

Zadnji teden vsak dan!

Patricio Guzmán
21:00 Dvorana
Jafar Panahi
21:15 Mala dvorana
Crystal Moselle
09. 02. 2016
16:45 Dvorana
László Nemes
17:00 Mala dvorana

Zadnji teden vsak dan!

Patricio Guzmán
19:00 Dvorana
Aleksander Sokurov
19:30 Mala dvorana
21:00 Dvorana
Jafar Panahi
21:15 Mala dvorana
Crystal Moselle
10. 02. 2016
10:00 Dvorana
Abderrahmane Sissako

Za abonma in za izven. Sledi pogovor z gostjo Sarah Lunaček.

15:00 Dvorana
Abderrahmane Sissako

Za abonma in za izven.

17:15 Dvorana
Jure Breceljnik
17:30 Mala dvorana

Zadnji teden vsak dan!

Patricio Guzmán
18:45 Dvorana
Aleksander Sokurov
19:15 Mala dvorana
20:45 Dvorana
László Nemes
21:15 Mala dvorana
Crystal Moselle
11. 02. 2016
12. 02. 2016
17:00 Dvorana

Kinobalon / Premiera:

Grethe Bøe-Waal

predfilm: Peter Peter

13. 02. 2016
15:00 Dvorana
Grethe Bøe-Waal

predfilm: Peter Peter. Za Drzni abonma in za izven.

19:30 Dvorana
Siggi Götz (Sigi Rothemund)
21:45 Dvorana
23:30 Dvorana
Julius Hofherr

Predfilm: Čudovito telo, Peter Tscherkassky.

14. 02. 2016
11:00 Dvorana
Aleksander Sokurov
11:00 Mala dvorana
19:00 Dvorana
15. 02. 2016
10:00 Dvorana
Torill Kove

počitniški program

 

16. 02. 2016
10:00 Dvorana

delavnica je zasedena

10:00 Dvorana
Grethe Bøe-Waal

počitniški program

17. 02. 2016
11:00 Dvorana
Grethe Bøe-Waal

počitniški program

21:00 Dvorana

Premiera!

Metod Pevec

Predfilm: Pola-Pola, Eva Matarranz, Florence Guenaut.

18. 02. 2016
09:00 Mala dvorana
11:00 Dvorana
Grethe Bøe-Waal

počitniški program

21:00 Dvorana

Premiera!

Luca Guadagnino
19. 02. 2016
09:00 Mala dvorana
10:00 Dvorana
Grethe Bøe-Waal

počitniški program

20. 02. 2016
11:00 Dvorana
Grethe Bøe-Waal
21. 02. 2016
11:00 Dvorana
11:00 Mala dvorana
19:00 Dvorana
Steven Spielberg
22. 02. 2016
23. 02. 2016
24. 02. 2016
10:00 Dvorana
Roy Andersson

Za abonma in za izven. Sledi pogovor z gostom Vinkom Möderndorferjem.

15:00 Dvorana
20:30 Dvorana

Premiera!

Olmo Omerzu
25. 02. 2016
26. 02. 2016
27. 02. 2016
28. 02. 2016
11:00 Mala dvorana
19:00 Dvorana
Andrew Haigh
29. 02. 2016
01. 03. 2016
02. 03. 2016
03. 03. 2016
04. 03. 2016
05. 03. 2016
06. 03. 2016