Animateka v Kinodvoru 2010

4.12.2010 12:00 Dogodivščine princa Ahmeda
6.12.2010 10:00 Prerokba žab
6.12.2010 17:00 Folimage – od začetkov
6.12.2010 20:00 Otvoritev 7. mednarodnega festivala Animateka 2010 
6.12.2010 22:00 Dogodivščine princa Ahmeda
7.12.2010 10:00 Slonov tekmovalni program I
7.12.2010 15:00 Vzhodnoevropska in srednjeevropska panorama I
7.12.2010 17:00 Žirija se predstavlja: Alex Baladi: Frankenstein encore
7.12.2010 19:00 Tekmovalni program I
7.12.2010 21:00 Animateka 2010: Svetovni jagodni izbor I 
7.12.2010 23:00 Piercing I
8.12.2010 10:00 Slonov tekmovalni program II
8.12.2010 11:30 Piercing I
8.12.2010 13:00 Pärnografija
8.12.2010 15:00 Evropski študentski tekmovalni program I
8.12.2010 17:00 Žirija se predstavlja: Olga Pärn
8.12.2010 19:00 Tekmovalni program II 
8.12.2010 21:00 Svetovni jagodni izbor II
8.12.2010 23:00 Zbogom, gospod Christie
9.12.2010 8:30 Folimage – od začetkov
9.12.2010 10:00 Slonov tekmovalni program III
9.12.2010 11:30 Zbogom, gospod Christie 
9.12.2010 13:00 Evropske šole animiranega filma: HFF Konrad Wolf, Potsdam-Babelsberg
9.12.2010 15:00 Vzhodnoevropska in srednjeevropska panorama II
9.12.2010 17:00 Žirija se predstavlja: Malcolm Sutherland retrospektiva
9.12.2010 19:00 Tekmovalni program III 
9.12.2010 21:00 Neodvisni japonski program "fang" I
9.12.2010 23:00 The Asylum Session
10.12.2010 10:00 Slonov tekmovalni program IV
10.12.2010 11:30 The Asylum Session
10.12.2010 13:00 Družinski Slon III: Najboljši s festivala Cinematou 2010
10.12.2010 15:00 Evropski študentski tekmovalni program II
10.12.2010 17:00 Žirija se predstavlja: Solweig von Kleist Retrospektiva in filmski program
10.12.2010 19:00 Tekmovalni program IV
10.12.2010 21:00 Cartoon d'Or 2010
10.12.2010 23:00 Neodvisni japonski program "fang" II
11.12.2010 10:00 Skrivnost iz Kellsa
11.12.2010 13:00 Fokus na Nemčijo VI: Sodobni nemški študentski animirani film
11.12.2010 19:00 Retrospektiva avantgardnega animiranega filma VI
11.12.2010 21:00 Zmagovalni filmi Animateke 2010
12.12.2010 11:00 Skrivnost iz Kellsa
12.12.2010 13:00 Prerokba žab
12.12.2010 15:00 Folimage – od začetkov
12.12.2010 17:00 Evropski študentski tekmovalni program - izbor iz programov I in II
12.12.2010 19:00 Cartoon d'Or 2010
12.12.2010 21:00 Zmagovalni filmi Animateke 2010
12.12.2010 23:00 Svetovni jagodni izbor